Pages Menu
Categories Menu

Cechy dobrej strony internetowej

Cechy dobrej strony internetowej

Podstawy Bill

Według szacunków spodziewać PPACA ma kosztować $ 848 mld euro, a będzie zawierać opcję publiczne o klauzuli opt-out dla poszczególnych państw. Nie będzie federalny mandat do zakupu ubezpieczenia, jak również kary dla firm, które nie oferują ubezpieczenia. Oczekuje się, że w celu zapewnienia pokrycia do ponad 30 milionów Amerykanów, ale będzie obejmować zakaz zapobiegania nielegalnemu adwokat rozwody gdańsk wykorzystywaniu imigrantów programu.

Kredyty mieszkaniowe dla weteranów?

Technicznie, PPACA został przedstawiony jako poprawka do Izby Reprezentantów ustawy o kredytach mieszkaniowych dla weteranów. Jest to dość kontrowersyjne posunięcie, i bardzo strategiczny sposób radzić sobie z problemem. Gdy obradowania i głosowania na masową opieki zdrowotnej remontu, senatorowie będą również zmuszeni do decydowania o losie świadczeń mieszkaniowych dla weteranów – co jest bardzo drażliwa kwestia dla wielu.

Ustalenie budżetu

Sugeruje się, że w ciągu najbliższych 10 lat, PPACA rzeczywiście zmniejszyć deficyt budżetu federalnego przez szacunkowo 130 mld $. To dlatego, że koszt projektu ustawy będzie więcej niż zrównoważone przez wzrost podatków, opłat i zmniejszenia wzrostu Medicare. Dodatkowo wzrasta podatkowe wejdą w życie natychmiast, a korzyści nie rozpocznie się do 2014 roku.

W „Cadillac” Kara

Jednym ze sposobów będzie finansowane reforma jest za pośrednictwem nowej akcyzy na wysokich ceniony, „Cadillac” planów ubezpieczeń zdrowotnych. Jeśli projekt przejdzie do prawa, podatek 40% byłby nakładany na ubezpieczenie zdrowotne w nadmiarze $ +8.500 dla osób fizycznych 23.000 dolarów dla rodzin.

Pół procent podatkowe dla wysokich zarobkach

Inaczej niż 1% wzrost podatku Domu, tym PPACA tylko zwiększy podatki na wysokich Amerykanów zarabiających o 1/2%.
Wpis zawdzięczamy sklep z odzieżą xxxl