Pages Menu
Categories Menu

Jak stworzyc sklep internetowy

Jak stworzyc sklep internetowy

W tym tygodniu byłem zalewani klientów pyta o szarej strefy ulg podatkowych. Co?

Wydaje się, mój lokalny zawodnik ustalił, że pewne ulgi handlowe są to „szara strefa” i nie będzie ryzykować czerwoną flagę z IRS do podjęcia odliczeń. A ja wciąż siedzi powrotem pytając się co-the-cholery?

Jeśli potrzebujesz, aby dokonać zakupu w firmie, to autentyczna potrzeba, zakupiony przedmiot, używasz go, a masz pokwitowanie – jak to jest „szara odliczenia area”?

Niektóre z tych tzw szarej strefy potrącenia zostały wymienione jako:

Kalkulatory (bo klient ma komputer) daytimer (ponieważ klient może korzystać z komputera) Młynek do kawy (kawa mielona jest tańszy) Television (używany do filmów szkoleniowych w biurze – za „rozrywkę”) Wizytówki (bo klient zmienił adres i musiał je wymienić) sieci łączności (bo są „nadmierne”) Aparaty cyfrowe (ponieważ mogą one być wykorzystywane do użytku osobistego)

Jeśli pozycja na liście jest używany w firmie, jest niezbędny , aby prowadzić działalność, to odliczeniu. Na przykład, zmielenia kawy – póki to prawdopodobnie nie jest to konieczne dla mojego biznesu mieć młynka, ja osobiście nie pić dużo kawy (rzadko, jeśli w ogóle, jeśli nie mam klientów). Moi klienci często przynoszą dary ziaren kawy, w małych opakowaniach, jak Dziękujemy za moich usług (nie jestem pewien, gdzie zwyczaj pochodzi, ale to słodkie). Kiedy przychodzą do większej liczby usług, biorę garść ziaren kawy, szlifować je, aby dzbanek kawy, i służyć jednocześnie robimy swoją działalność. To nie jest wielka sprawa, a ja prawdopodobnie mógłby żyć bez odliczenia, ale jest to koszt działalności gospodarczej.

Mój klient podatkowy, który poprosił o jej młynek do kawy, działa bardzo mały, ale lukratywny łóżko i śniadanie w moim rodzinnym mieście. Oczywiście, że serwuje świeże mielonej kawy dla zwiedzających high end w jej Pensjonat, więc oczywiście zmielenia kawy podlega odliczeniu. Kawa mielona rzeczywiście mogą być tańsze, ale od kiedy IRS posiada nagrodę wydatków wysokiej klasy? Gdyby tak było, to nie będzie więcej Kierownictwo podróżując autokarem?

Następnym razem trzeba kawałek sprzętu i masz dobry powód do zakupu to w celach biznesowych, pamiętam … To Franszyza!

Wpis zawdzięczamy