Pages Menu
Categories Menu

Strona internetowa – regularnosc jej prowadzenia

Czytałem przez tych i prawie wszystkie z nich były straty. Głównym powodem były tracąc to, że w celu uzyskania uchylenie immunitetu suwerennego państwa, po pierwsze, pismo należy wysłać do nich zauważając ich o swoim zamiarze pozwać.

Poszedłem do pracy na piśmie o tym człowieku. Wkrótce miałem dziesięć stron podwójne rozstawioną list, który wyłożył różne powody, dla których było na stronie więcej informacji to niezgodne z prawem dla nich pobierać płacić tej emerytowany nauczyciel i widząc je zgodnie z przepisami, dlaczego ona będzie je pozywa.http://scolalegis.com

Moja prawa kolego końcu się wysłaniem listu.

Pewnego dnia, tak na marginesie, jak mówi, „Och, tak przy okazji. Tym piśmie, że napisał pan pracował.” Powiedziałem: „Naprawdę?” On mówi: „Tak”. Mówi: „W rzeczywistości, to działało dwa razy.” Mówi: „Wydali jeden na jej emerytury, a potem groził nakładać na innym roku na emerytury, jak również, a oni nigdy nie wykonywane na tej opłaty.”

Włożyłem Statutu rozporządzenia, 38 przypadków (teraz 56 przypadków) wraz z pierwszą literą pisałem w pakiet i nazwał go odwołaniu Pakietu psów. Ja nazywam to odwoływanie Pakietu Dogs ponieważ techniczna Zgodności ma prawo do odwołania psów (psy byłyby IRS Kolekcje osób).

Niektórzy zauważyli, że wszystkie z tych przypadków na ich powierzchni są przegrani. Jest Pismo w Przysłów, rozdział 21, werset 11, który mówi: „Mężowie sprawiedliwego mądrości i zdrowego rozsądku nauczyć będąc pouczeni”. Powodem ktoś przeczyta te przypadki to, aby dowiedzieć się, co inni zrobili źle, tak aby te same błędy nie zostaną powtórzone.

Pomówmy o tym, co jest, że jest to motywujące Technical Compliance Officer. Dlaczego chce zrobić coś dla kogoś, który wysyła do niego list, w ramach tej procedury? Myślę, że istnieje wiele powodów. Sądy federalne są przeciążone i biura Stanach Zjednoczonych adwokackie jest przeciążony.

Wpis zawdzięczamy