Pages Menu
Categories Menu

Tworzenie grafiki na strone a jej tematyka

Tworzenie grafiki na strone a jej tematyka

Chcę opowiedzieć o tym, jak wpadłem na to, co okazało się być realną Proces usuwania zastawów IRS i opłat.

Odkryłem, co sprowadza się do igły w stogu siana. Znalazłem kogoś w IRS, które są zmotywowani, aby podjąć pewne działania w Twoim imieniu. Możesz wysłać argumentu prawnego tej osoby poszanowaniem dlaczego IRS powinien usunąć zastawu lub wyrównawczą i zrobi coś więcej z nim nie tylko umieścić wywóz gruzu Lubuskie go w pliku, jak jakiś asystent administracyjny.

W około 1990 Stwórca wszechświata polecił mi się komputer i nauczyć się go używać i rozpocząć studia prawnicze na pełny etat. Szacuję, przez 10 lat studiował prawo około 40 godzin tygodniowo. Ja również udział cotygodniowe spotkanie prawa odkryłem. Ktoś, kto przyszedł do tych spotkań na bieżąco podszedł do mnie. Był to starszy mężczyzna. Zapytał mnie, czy chciałbym pomóc mu dostać się opłatę emerytury za jego drugą połówką.

Badałem jego projektu przez kilka miesięcy. Czytałem wiele przypadków, w których ludzie próbowali zaskarżyć IRS pod wszelkiego rodzaju różnych teorii. Starali się pozwać je pod Bivens v. Federal Six Nieznanych Narkotyki pełnomocników. Starali się pozwać je pod 42 USC §1983 za łamanie praw obywatelskich wiele innych rodzajów taktyki. Sądy były po prostu odbijając w lewo iw prawo.

W jednym z orzeczeń czytałem sędzia mówiąc, jego zdaniem, twój lekarstwem jest 26 USC § 7433 i 26 USC § 7432. Patrzyłem te statuty w górę. W 1988 roku Stany Zjednoczone uchylony immunitet suwerennego u 26 USC § 7433 i pozwoliło na kogoś pozwać na USA, gdy agenci IRS nie podążać posągi lub Regulaminu gdy są one zaangażowane w działalność poboru podatków. Sekcja 7432 pozwoliły pozwać gdy IRS odmawia usunięcia zastawu, który jest prawnie nieskuteczne.

Spojrzałem w górę wszystkie przypadki, które cytowane tej ustawie.
Wpis zawdzięczamy