Pages Menu
Categories Menu

Jak znalezc klientow

Zgodnie z ustawą federalną, IRS nie może zobowiązać podatnika do zeznawania przeciwko sobie lub siebie. To jest tuż pod piątej poprawki. Dlatego można nie wybrać do ujawnienia informacji o swoich kontach zagranicznych do IRS, nawet jeśli w sądzie (i nie będzie żadnych konsekwencji do tego); jest prawem każdego obywatela USA. Jednakże, IRS może uzyskać dokumentację od obywatela, nawet siłą, w celu wspierania ich sprawy.http://www.czapkiznadrukiem.com/component/virtuemart/czapki-z-siatka Mogą one uzyskać nakaz przeszukania czyjegoś biura i przyjść do zbierania informacji o swoich kontach zagranicznych. Dlatego wskazane jest, aby nie przechowywać takie informacje w swej pieczy. Zamiast tego, lepiej jest mieć informacje przechowywane w czyjejś prawnika.

Przywilej prawnik-klient

Pod przywilej adwokat-klient, IRS lub sąd nie może zmusić własnego adwokata ujawniać żadnych informacji, które można dałeś własnego adwokata w tajemnicy jako swojego prawnika. Sąd i IRS nie może też zmusić pełnomocnika okazania wszelkiej dokumentacji są gospodarstwa na czyjejś imieniu, jeżeli podane w tajemnicy. Dlatego , jeśli ktoś chce zachować informacje na temat swojego konta prywatnego i zagranicznego z dala od IRS, czyjaś Najprościej jest ze swoim prawnikiem.

Kowel Reguła dla księgowych

Niestety, księgowy nie korzysta z przywileju, jaki jest z prawnikiem i dlatego IRS może zmusić swój księgowego w celu uwolnienia wszelkich informacji i dokumentacji są gospodarstwa w imieniu podatnika. Jednak nadal istnieje luka dla księgowego. Można mieć księgowy będzie zlecona przez jednego prawnika i dlatego księgowy nie będzie zmuszony do ujawnienia informacji; księgowy będzie reprezentowana w ramach pełnomocnictwa, a tym samym chronione przywilej adwokat-klient. Ta powstała w sądzie United States v. Kowel i dlatego jest znany jako zasada Kowel. Jednak późniejsze przypadki, w tym v.
Wpis zawdzięczamy http://www.djmike.com.pl